چوب پلاست, محصولات دکووود, وبلاگ

کاربرد پروفیل های چوب پلاست

شناخت چوب پلاست و اثر آن برمحیط زیست

انواع کاربرد چوب پلاست و موارد مصرف آن

اگر در جستجوی یک متریال زیبا و مقاوم برای پروژه های ساختمانی هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا با محصولی به نام چوب پلاست آشنا شوید. چوب پلاست که گاهابا نام پلی وود نیز معرفی شده است، از ترکیب الیاف چوب طبیعی و ترموپلاستیک ساخته می شود. این ترکیب با حفظ ظاهر و حس چوب طبیعی دوام بسیار بالایی داشته و به همین علت هزینه نگه داری آن نسبت به چوب طبیعی به میزان چشمگیری پایین تر است. چوب پلاست خود رنگ بوده و نیازی به رنگ آمیزی دوره ای ندارد. چوب پلاستیک در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی تری را از خود نشان می دهد چرا که جذب آب ناچیزی دارد. همچنین به دلیل خاصیت آنتی باکتریال خود در برابر آفات چوبخوار ،کپک و قارچ مقاوم بوده و دچار تغییرات شیمیایی و فیزیکی نمی گردد. چوب پلاست یکی از پرکاربرترین مصالحی است که می توان از آن در کف، سقف،دیوار استفاده کرد. در ادامه به معرفی پروفیل های چوب پلاست دکووود و کاربرد آن می پردازیم.

کف پوش ( محوطه سازی حیاط و اطراف استخر- بام سبز(روف گاردن)- تراس و بالکن – فضای شهری )

کف در فضاهای خارجی همواره در معرض نورخورشید، بارش باران و تغییرات آب وهوایی است. به همین دلیل محصولی که به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گیرد بایستی در برابر عوامل جوی مقاوم باشد تا بتواند سالها بدون تغییر باقی بماند. یکی از پرکاربردترین مصارف چوب پلاست، کفپوش است.  این محصول حس و ظاهر کفپوش چوب طبیعی را دارا بوده در عین حال در برابر عوامل محیطی نیز مقاوم است. پروفیل های دکینگ چوب پلاست دکووود با ابعاد گوناگونی در بازه بین 7 الی 15.5 سانتی متر تولید می شود. نوع دیگری از کفپوش ها که به کفپوش موزاییکی معروف است به راحتی نصب شده و نیاز به زیرسازی ندارد.

کف پوش کامپوزیت

کف پوش چوب پلاست

دیوارپوش ( نمای ساختمان- دیوار-سقف داخلی و خارجی)

نحوه اتصال این نوع پروفیل هابه صورت فاق وزبانه است، به همین دلیل به راحتی می تواند نصب گردد. دیوارهای خارجی نیز همانند کف همواره در مجاورت نورخورشید و بارش باران هستند مادام اینکه این محصول دوام فوق العاده ای دارد ، بی نیاز از تعمیرات دوره ای است. این مزیت نیز دشواری تعمیرات در ارتفاع را از بین می برد. مجموعه دیوارپوش چوب پلاست دکووود جهت کاور دیوار ها و مجموعه پروفیل جهت ساخت لوور بر روی نما از پرکاربردترین پروفیل های شرکت دکووود است.

دیوارپوش ( نمای ساختمان- دیوار-سقف داخلی و خارجی)

دیوارپوش ( نمای ساختمان- دیوار-سقف داخلی و خارجی)

مصنوعات چوبی (مبلمان )

گلجای( فلاورباکس نیمکت، پرگولا، آلاچیق، نرده و دیگر مبلمان خارجی به راحتی با چوب پلاست ساخته می شود. این مصنوعات به راحتی در برابر شرایط آب وهوایی مقاومت کرده و برای سالیان متوالی قابل استفاده خواهند بود.

نیمکت چوب پلاست

نیمکت چوب پلاست

پرگولا

پرگولا

 

ابزارخوری بالای محصولات دکووود امکان برش پروفیل های چوب پلاست  به هر شکلی را امکان پذیر می کند.

برای ساخت مصنوعات می توان از تمامی انواع محصولات تولیدی شرکت دکووود مانند تایل، پروفیل، نبشی و کنجی و مجموعه دکینگ استفاده کرد.

در تصویر زیر انواع پروفیل های چوب پلاست دکووود قابل مشاهده است:

انواع پروفیل های چوب پلاست دکووودجهت مشاوره رایگان از طریق درگاه ارتباطی مندرج در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =