چوب پلاست, محصولات دکووود

استفاده از چوب پلاست برای اصطبل اسب

چوب پلاست در اصطبل اسب

هر سوارکاری می‌داند که انبارها، غرفه‌های اسب‌ها، و اصطبل ها اهمیت زیادی برای اسب هایشان دارد. چه در حال ساخت یک تاسیسات سوارکاری جدید باشید و چه در حال به روز رسانی اصطبل خود، چوب پلاست می تواند راه حل بلند مدت و مناسبی باشد که به دنبال آن بوده اید.

مزایای استفاده از چوب پلاست در اصطبل اسب

به دلایل زیر باید از چوب پلاست در تجهیزات اصطبل خود استفاده کنید:

استفاده از چوب پلاست برای اصطبل اسب

استفاده از چوب پلاست برای اصطبل اسب

چوب پلاست بادوام است

چوب پلاست می تواند ضربه ها و فشارهایی را که اسب ها به صورت روزانه وارد می کنند را تحمل کند. طبیعی بودن این کامپوزیت های چوب پلاست تضمین می کند که تخته ها خیلی سفت یا شکننده نیستند و با گذران زمان، تخته ها شکل خود را حفظ می کنند.

پروفیل های چوب پلاست در برابر آب و هوا مقاوم هستند

چوب پلاست می تواند در برابر آفتاب، برف، برفک، باران، باد و قرار گرفتن در معرض شن و ماسه در محیط های ساحلی مقاومت کند. آب را جذب نمی کند، بنابراین هرگز پوسیده نمی شود. در برابر کپک و قارچ مقاوم است.

بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و تمیز کردن آسان

اسب ها عاشق خرابکاری هستند! پروفیل های چوب پلاست را می توان به سادگی با شلنگ آب تمیز کرد یا در صورت نیاز به نیروی بیشتر، می توان از پمپ آب استفاده کرد. به غیر از بررسی گهگاهی برای آسیب دیدگی و تمیز کردن بردها، نیازی به تعمیر و نگهداری نیست!

چوب پلاست را می توان استریل کرد

اسب ها هم به مراقبت های پزشکی نیاز دارند! بیمارستان‌های دامپزشکی اسب‌ها یا تأسیساتی که غرفه اسب‌های پزشکی دارند، از این واقعیت خوششان می‌آید که چوب پلاست می‌توانند بخار، آب گرم و مواد شیمیایی مورد نیاز برای استریل‌سازی مناسب را تحمل کنند.

احتمال اینکه اسب چوب پلاست را گاز بگیرد کمتر است

بسیاری از صاحبان اسب گزارش می‌دهند که وقتی غرفه‌ها و نرده‌ها با چوب پلاست ساخته می‌شوند، گازگرفتن اسب ها به شدت کاهش می‌یابد یا حذف می‌شود. در حالی که دلیل این امر به طور کامل درک نشده است، مطمئناً یک مزیت عالی است.

زیبایی شناسی

ظاهر مهم است! پروفیل های چوب پلاست رنگ خود را حفظ می‌کنند و حتی دارای بازدارنده‌های UV هستند تا در مواجهه با نور خورشید از محو شدن جلوگیری کنند. رنگ آمیزی نیاز ندارد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

چوب پلاست به رنگ های مختلف و سفارشی موجود است – حتی می توانید آن را در رنگ های بنفش و صورتی خریداری کنید! اگر انبار شما دارای طرح رنگی است، می توانید مطابقت مناسب را با پروفیل های چوب پلاست پیدا کنید.

استفاده از چوب پلاست برای اصطبل اسب

استفاده از چوب پلاست برای اصطبل اسب

چوب پلاست ساخته شده از مواد بازیافتی

چوب پلاست شامل پلاستیکی است که از مواد بازیافتی مانند پارچ های شیر، بطری های شامپو و بطری های مواد شوینده تهیه شده است. این یک مصالح ساختمانی سبز است نه تنها به این دلیل که از کالاهای بازیافتی ساخته شده است، بلکه به این دلیل که برای دهه های آینده دوام خواهد داشت.

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان چوب پلاست دکووود با شماره های زیر در تماس باشید:

  • 09338091291
  • 09902021806
  • 021-56901173
  • 021-56901167
  • 021-56901265
  • 021-56901439
  • 021-56901398
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =